Her finder du alle medarbejdere - klik på en medarbejder for at se mere info

AA – Anders Agersnap

Historie, K og S faggruppen, Samfundsfag

ADR – Adam Ring

Historie, Naturgeografi

AE – Anne Andersen

Bestyrelsesmedlem
Biologi, Nat. faggruppen, Naturgeografi

AJ – Anders Jensen

Vicerektor
Dansk, Historie, K og S faggruppen

AKR – Anders Krogsøe

Rektor
Historie, Musik, Religion

AL – Anne Sofie Overgaard Lif

Læsevejledere
Dansk, Læsevejleder, Tysk

BE – Anders Bergholdt

Idræt, Samfundsfag, Spansk

BG – Michael Berg

Historie, Samfundsfag

BP – Birgitte Ullerup

Biologi, Oldtidskundskab

BS – Birgit Svane Hansted

Kursusledere
Historie, Psykologi

BU – Tine Busk Bovin

Dansk, Engelsk, Studievejledning

CA – Camilla Jacobsen

Dansk, K og S faggruppen, Religion, Studievejledning

CC – Christina Cramer

Fransk, K og S faggruppen, Religion

CH – Claus Hartvig Rude

Uddannelsesleder
Informatik, Mediefag, Musik

DVB – Dorte Vest Büchmann

Vicerektor
Biologi, Bioteknologi, Kemi

EB – Eva Botofte

Billedkunst, Dansk

FS – Carsten Filskov Sørensen

Historie, K og S faggruppen, Samfundsfag

HA – Sanne Hansen

Idræt, Studievejledning, Tysk

HO – Helle Torp Olsen

Læsevejledere
Dansk, Engelsk, Læsevejleder

HV – Helle Vang Larsen

Filosofi, K og S faggruppen, Oldtidskundskab, Religion, Tysk

IH – Ida Holst

Erhvervsøkonomi, Matematik

JA – Jesper Hasmark Andersen

Bestyrelsesmedlem
Filosofi, Matematik

JB – Jesper Bek

Billedkunst, Design, Historie, K og S faggruppen

JEA – Jens Vernstrøm Andersen

Uddannelsesleder
Filosofi, Samfundsfag

JEB – Jeppe Beier Berndsen

Dansk, Latin, Oldtidskundskab

JK – Jørgen Kloch

Elevkoordinator
Bioteknologi, Fysik, Kemi, Matematik

JM – Jakob Markvard Knudsen

Erhvervsøkonomi, Samfundsfag

JUH – Julie Hall

Biologi, Bioteknologi, Kemi

KB – Karin Breinholt

Dansk, Studievejledning

KC – Kyung Christensen

Kursusledere
Uddannelsesleder
Dansk, Historie, K og S faggruppen

KDR – Kirstine Dencker Rasmussen

Dansk, K og S faggruppen, Samfundsfag

LI – Line Hylling Frederiksen

Idræt, K og S faggruppen, Samfundsfag

LJ – Lotte Jensen

Læsevejledere
Engelsk, Læsevejleder

LT – Lone Thorbjørn Andersen

Biologi, Bioteknologi, Idræt

MK – Michael Kock

Biologi, Idræt, Nat. faggruppen

MT – Signe Mortensdatter Tirsted

Erhvervsøkonomi, Matematik, Musik

MY – Sebastian Enemark Mygh

Filosofi, Matematik, Samfundsfag

NA – Niels Amled

Historie, Idræt, K og S faggruppen

PO – Poul Rasmussen

Erhvervsøkonomi, Samfundsfag

RA – Randi Arndtzen

Dansk, Filosofi, K og S faggruppen, Religion

RH – Rikke Werther Hansen

Dansk, Samfundsfag, Studievejledning

RW – Rune Weber

Historie, K og S faggruppen, Samfundsfag

SB – Signe Søborg

Engelsk, Latin, Oldtidskundskab

SC – Steen Christophersen

Engelsk, Historie, K og S faggruppen

SJ – Sune Juhl Sigsgaard

Biologi, Studievejledning

SN – Svend Erik Nielsen

Biologi, Nat. faggruppen, Naturgeografi

TB – Tine Buur Andreasen

Engelsk, Latin, Oldtidskundskab

TE – Tine Enghave Højlyng

Biologi, Idræt, Nat. faggruppen

TFN – Tine Fischer-Nielsen

Erhvervsøkonomi, Matematik

VP – Vibeke Petersen

International koordinator
Uddannelsesleder
Samfundsfag

VS – Hanne Holmelund von Sehested

Billedkunst, Dansk, Design, Tysk

WI – Lene Wittrup

Dansk, K og S faggruppen, Religion, Retorik